Then and Now – zapraszam do słuchania

Jak część czytelników już zapewne wie, ostatnio wielką radość sprawia mi zakupiony niedawno mikrofon, w związku z czym w sieci pojawił się mój podcast poświęcony, jakże by inaczej, fotografii. Oczywiście jest to fotografia mi najbliższa, ręcznie wykonywana, mówię o dawnych technikach i ich dzisiejszych zastosowaniach, zaletach i wadach, o konkursach, wystawach czy wreszcie o historii. Obiecuję nie opowiadać o cyfrowej edycji zdjęć, presetach, ani o tym jak prowadzić bloga i zarobić na tym milion monet – szczególnie, że sam nie bardzo to umiem.

Jak pewnie pamiętacie, dwa lata temu zorganizowaliśmy wspólnie z Muzeum Narodowym w Gdańsku konkurs Then & Now albo też Wczoraj i dziś, zakończony wystawą, z której jesteśmy naprawdę dumni i o której usłyszeliśmy mnóstwo ciepłych słów. Obiecaliśmy wtedy, że konkurs będzie miał charakter biennale. Skoro więc minęły dwa lata, zbliża się moment, gdy będziemy mogli z dumą i radością ogłosić kolejną edycję – aktualnie dopinamy ostatnie szczegóły organizacyjne i przygotowujemy parę niespodzianek:)

A póki co, serdecznie zapraszam do posłuchania o poprzedniej edycji: może nagranie zachęci kolejne osoby do wzięcia udziału i nadesłania prac. Nagranie dostępne jest tu: https://galeriabrzozowski.podbean.com/e/then-and-now-wczoraj-i-dzis-konkurs-fotograficzny/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *