Wspieramy?

Po moim ostatnim wpisie o rozmowach w galerii wywiązała się fajna dyskusja na temat udziału w kulturze, brania odpowiedzialności i tak dalej. Padło też celne stwierdzenie, że od samego pisania komentarzy na portalu społecznościowym raczej wiele się nie zmieni. Zatem, robimy kolejny krok.

Jak wiecie, w facebookowej grupie ‚analogowo’ powstał taki fajny pomysł, żeby po działalności artystycznej jej członków pozostał również bardziej trwały ślad w postaci papierowego albumu. Aktualnie trwa zbiórka pieniędzy. Postanowiliśmy włączyć się w nią, ale nie chcemy deklarować kolejnych trzech dyszek, które niewiele zmienią lecz zaproponować inne rozwiązanie, które da nam wszystkim szansę się wykazać, a jednocześnie mam nadzieję w stopniu bardziej znaczącym wesprze inicjatywę.

Zapraszamy wszystkich do udziału w licytacji mojego zdjęcia „Crac de Chevaliers” która odbędzie się w naszej galerii. Cena wywoławcza zdjęcia to 100złotych, ale wraz z Jarkiem Okołowiczem i wszystkimi, którym bliska jest idea wydania albumu liczymy na znacznie więcej:). Licytować można w komentarzach pod udostępnionym na naszej stronie na FB zdjęciem oraz drogą mailową wysyłając ofertę na adres fotografia@radoslawbrzozowski.com lub też przesyłając ofertę w prywatnej wiadomości na stronie facebookowej galerii.

Wraz z propozycję prosimy o niezbędne dla finalizacji transakcji dane osobowe oraz o zgodę na ich wykorzystanie w celu przeprowadzenia transakcji, a także o informację, czy chcecie pozostać anonimowi, czy też wolicie by Wasze nazwisko bądź nazwa firmy, którą reprezentujecie były podane do wiadomości publicznej. W tym drugim przypadku prosimy o zgodę na upublicznienie tych danych na portalach społecznościowych, niniejszym blogu i stronie Galerii Autorskiej R. Brzozowskiego.

Oczywiście prosimy też o promowanie tej akcji, udostępnianie w mediach społecznościowych, na blogach i wszędzie, gdzie się da. Wciągnijmy ludzi do działania!

Kilka słów o licytowanym zdjęciu

autor: Radosław Brzozowski

data powstania: 2008

technika wykonania: guma chromianowa wiedeńska

rozmiar obrazu: 19,4 x 27,4 cm

rozmiar arkusza: 24,9 x 31,9 cm

podłoże: papier Canson Montval

nr/edycja: 1/30

fotografia numerowana i sygnowana, z certyfikatem autentyczności

Zdjęcie oprawione jest w białe passe partout oraz ramę w kolorze czarnym o wymiarach 40×50 cm

Dodam, że z wielu powodów jest to dla mnie fotografia szczególna. Po pierwsze, przedstawiony na niej bezcenny zabytek uległ poważnemu uszkodzeniu w czasie walk w Syrii. Czyli w najbliższym czasie raczej sfotografować tego pięknego zamku krzyżowców w jego pełnej krasie nie będzie można. Po drugie, to część zestawu zdjęć, w oparciu o które przyjmowany byłem do Związku Polskich Artystów Fotografików. Zapraszam do licytacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *