Nowe miejsce – nowe możliwości

Po kilku latach poszukiwań (dosłownie) przenosimy się do nowej, lepszej siedziby w Gdyni, przy ulicy Wierzbowej 34; i to już niedługo, dosłownie za tydzień.

Nowa siedziba, wspólna z Trójmiejską Szkołą Fotografii do nam mnóstwo nowych możliwości; już niedługo dostrzeżecie je w naszej ofercie.

1. Większa powierzchnia magazynowa pozwoli na poszerzenie oferty – już niedługo znajdziecie w niej na przykład nowe papiery do technik specjalnych czy o wiele szerszy wachlarz odczynników

2. W pełni wyposażona pracownia przeznaczona do naszej pracy nad technikami historycznymi i testowania nowych receptur pozwoli na poszerzenie oferty – na pierwszy ogień pójdą emulsje fotograficzne; w poprzedniej siedzibie zrobiliśmy duży postęp, niedostateczny jeszcze by rozpocząć szkolenia.

3. Co dla nas najważniejsze, w nowej siedzibie będą aż trzy ciemnie co pozwoli nam na znaczne poszerzenie oferty szkoleniowej, bez konieczności ograniczania jej do wakacji. Zapraszamy na www.warsztatyfotografii.com, gdzie znajdziecie więcej szczegółów o naszych szkoleniach.

Nową siedzibę obejmujemy już za parę dni; zaczynamy oczywiście od remontu i przystosowania lokalu, w którym obecnie jest przedszkole do naszych potrzeb. Planujemy go zakończyć ok połowy sierpnia, a na 6 września 2014 zapraszamy wraz z Trójmiejską Szkołą Fotografii na dzień otwarty.

Już niedługo na naszym profilu na FB znajdą się też zdjęcia z nowej siedziby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Current day month ye@r *